website templates free download

Dış Cephe Uygulamaları


 ÇATI AKTARIMI VE TADİLATI
Çatılar bina yapım maliyetinin çok küçük bir kısmını oluştururken genellikle binalarda ilk sorun çıkaran yada en büyük problemlere sebep olan bölümlerdir. Hatalı yapılmış ya da zaman içerisinde zarar görmüş çatılar binada ısı kaybına ve su geçirimine sebep olur.         
    Su geçirimi olan bir çatıda çatı iskeleti zamanla çürür ve bu da çok kötü sebeplere yol açabilir. Çatıdaki ısı kaybını engellemekte faturalarınızda büyük tasarruflar sağlayacağı için yapacağınız ödemeyi bir kayıptan ziyade kazanç olarak düşünebilirsiniz.


 MANTOLAMA VE YALITIM HİZMETLERİ
    Binalarda en fazla ısı kaybı dış cephe duvarlarından ve ısı köprülerinin oluştuğu bölümlerde meydana gelir. Yalıtım uygulaması yapılmamış veya doğru uygulama ve malzeme seçimi yapılmamış dairelerde; kışın ne kadar doğalgaz vb. yakarsanız yakın daire içi ısınma oranınız çok düşük olmasıyla birlikte yazın ne kadar klima çalıştırırsanız çalıştırın soğutma oranınız düşük olacaktır.    
    Doğru mantolama uygulaması dairenizin içindeki ısıyı hapsetmenizi sağlar. Bu sayede ısı kaybı düşük olacağı için kışın eviniz daha kolay ısınırken yazın eviniz daha serin kalacaktır. Teknik açıdan baktığımızda ısı yalıtımında her malzeme mantolama malzemesi olmadığı gibi doğru malzeme kalınlığı ve lambda değerini seçmeki kaliteli mantolama uygulamasını gerçekleştirmek için en önemli husustur.


 DIŞ CEPHE BOYAMA VE KAPLAMA HİZMETLERİ
    Bina cephelerinde çatlaklar oluşması gibi durumlar binanıza su girmesine sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda bir binanın pazarlamak için ilk göze çarpan husus binanın cephe görünüşüdür. Cephe kaplamaları ve dış cephe boyama işlemleriyle binanıza yeni bir görünüm kazandırıyoruz.

Adres

Emirbeyazıt Mah. Çakırlar Sokak Emek Apt. 1/4
Menteşe / Muğla
Atakan Ali ÖZKAYA

İletişim

Email: iletisim@ozatainsaatmugla.com
Tel   : 0505 208 23 68
Tel 2: 0252 212 04 24

Linkler

Facebook